Wizja

"Uważamy, że produkujemy wysokiej jakości produkty EMI ekranujące produkty w jak najbardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska sposób, a to się nie zmieni. Zawsze szukamy innowacji.

Wierzymy w dobre rozwiązania, które powinny być proste, a nie niepotrzebnie złożone. Uważamy, że musimy posiadać i kontrolować podstawowe technologie wytwarzane przez nas i uczestniczyć tylko w rynkach, w których możemy wnieść znaczący wkład. Zrezygnujmy z projektu, ponieważ dotychczas byliśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla naszych klientów.

Naprawdę koncentrujemy się na każdym projekcie, nad którym pracujemy, ponieważ uważamy, że każdy jest naprawdę ważny i znaczący. Wierzymy w intensywną współpracę i wzajemne zapylanie pomiędzy różnymi grupami inżynierów, co pozwala nam na innowacje w sposób, który inni nie mogą się zgodzić. Szczerze mówiąc, nie godzimy się na coś mniej niż doskonałości w każdej grupie w firmie, szczerze mówiąc przyznajemy się, gdy się mylisz i odwaga zmian. I myślę, że niezależnie od tego, kto zajmuje pozycję, w jakiej wartości te są tak mocno osadzone w tej firmie, będziemy nadal dobrze czynić. "

AM van Tienhoven, prezes Holland Shielding Systems BV

Czy chciałbyś...

New FREE engineering manual

Reservation in 5 sec.

Make a reservation for our new 300+ pages engineering manual coming next month

New EMC engineering manual