Szafki metalowe, (19 ") Szafy i obudowy

EMI ekranuje metalowe stojaki i obudowy

Szafki metalowe, (19 ") Stojaki i obudowy ekranowane

Jako jeden z najbardziej znanych specjalistów w dziedzinie ekranowania EMI na świecie i najszersza oferta produktów ekranujących na świecie, oferujemy naszym klientom bardzo dobre obudowy ekranowane, a także specjalnie dostosowane do potrzeb klienta.


Aplikacje

 • Pokoje serwerowe
 • Digital forensics
 • Bezprzewodowe testy
 • R & D
 • Testowanie EMC

Jak to jest zaprojektowane

Dostarczamy stosunkowo proste, ekranowane pudełka do małych badań w dużych obudowach ekranowanych EMI i FCC.

Nasze ramy ekranowane EMI są zbudowane z naszego opatentowanego materiału płytowego typu Mu-ferro 6800, który jest galwanicznie doskonale kompatybilny z uszczelką ochronną EMI
materiały. To połączenie powoduje bardzo wysoką skuteczność osłony, także w dłuższej perspektywie.

Nasze osłonięte obudowy pozwalają spełnić wiele różnych wymagań w zakresie tłumienia zakłóceń elektromagnetycznych (EMI / RFI), w tym:

 • Mil Spec 285
 • NAWAŁNICA
 • Część FCC 15
 • Europejski VDE

Nasze linie produktów EMI i FCC są dostępne zarówno w pionowych półkach, jak i nachylonych przednich konsolach (15 i 30 stopni). Jest zaprojektowany z podwójną półką, konstrukcją naroża dwustronnego, która sprawia, że ​​jest ona najsilniejszą szafką w przemyśle, zdolną do przenoszenia do 1400 kg sprzętu.


EMI i obudowy wysokiej wydajności FCC

W zależności od wymaganego poziomu tłumienia i zakresu częstotliwości, materiałem uszczelniającym do naszych regał może być sprężyna z miedzi berylowej; Tarcza standardowa i / lub ultra miękka osłona.

Uszczelki te są sprawdzane przez pewien czas, nie mają wpływu na działanie powietrza, ozonu, promieniowania ultrafioletowego i promieniowania jądrowego lub rozpuszczalników i nie mogą spłaszczyć lub włamywać się do małych elementów przewodzących, które mogą wyeliminować elektronikę.

Mamy 6 różnych poziomów tłumienia. Najbardziej spełniają wymagania TEMPEST i EMP. Dodatkowo w dolnej części tylnej ramki znajdują się dwa słupki ze stali nierdzewnej, które pomogą w uziemieniu. Nasz najbardziej zaawansowany produkt spełnia i przekracza normę NSA 94-106.

Stelaże FCC są wykonane ze stali 14-karawowej. Uszczelki srebrne warkoczyki są mocowane do ramy z przewodzącym, wrażliwym na nacisk klejem. Rdzeń pianki uszczelki zapewnia niską siłę zamykania. Wszystkie powierzchnie drzwi, paneli i ramy, które stykają się z uszczelkami EMI, mają metalową powierzchnię rezystancyjną korozji. Stojaki FCC zapewniają wszechstronność, niezawodność i efektywność kosztową, przy jednoczesnym spełnianiu wymagań FCC, CE Mark lub innych komercyjnych wymaganiach.

Szafy EMI i FCC wyposażone są w narożniki do montażu paneli wykonane ze stali 3/16 ", grubsze o 50% od średniej stosowanej w przemyśle. Poziome kanały podtrzymujące są usuwane ze względu na wyjątkową wytrzymałość ramy. Pozytywny sprzęt do zatrzaskiwania drzwi, a nie magnetyczne lub rzepowe, jest standardem.


Standardowe rozmiary

Wysokość panelu standardowego:
534 mm do 2134 mm, przy każdym przyrostie 45 mm

Standardowe głębokości:
43 mm, 61 mm, 74 mm i 92 mm

Standardowe szerokości paneli:
48 mm, 61 mm, 76 mm, dostępne są adaptery do montażu urządzeń o wymiarach 23 "(58 mm)


Poziomy tłumienia

Szafy ekranowane FCC / VDE
(Szafy standaard, poziom wydajności 1)
Equipto szaf FCC / VDE zapewnia wysokie tłumienie przy niskich kosztach. Szafy te mogą pomóc w zapewnieniu zgodności sprzętu z normami FCC / VDE lub innymi wymaganiami EMI dla różnych zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Konstrukcja modułowa zapewnia kompatybilność z naszymi szafami typu Heavy Duty i RFI. Oczywiście, wszystkie korzyści naszych szuflad na ciężkie ładunki, takie jak obciążenie o pojemności 3000 funtów, czyniły to bardzo ekonomiczną obudowę ekranowaną. Ucz się więcej...

EMI ekranowane szafy
(Szafki o wysokiej wydajności, poziom wydajności 2)
Nasze szafy o wysokiej wydajności zapewniają poważne zabezpieczenie przed wnikaniem lub nieszczelnością sygnału EMI / RFI za pomocą wrażliwych urządzeń RF na pasmo mikrofalowe. Dzięki skuteczności osłony ponad 75 dB przy 40 Ghz obudowa zapewnia zasadniczą obronę przed bronią EMP i burzami geomagnetycznymi, które mogą "wynosić" centra komunikacyjne, elektrownie, systemy nadzoru i inne.

Najwyższa dostępna ochrona przed EMI / RFI!
(Szafki o wysokiej wydajności, poziom wydajności 3)
W dziedzinach inteligencji i bezpieczeństwa komputerowego wymagania TEMPEST, w szczególności NSA 94-106, są najbardziej rygorystyczne. Nasze latersy Ultra wysokowydajne obudowy ekranowane są obudową elektroniki, opracowaną przez inżynierów Equipto Electronics, nie tylko spełniają, ale znacznie przekraczają standard NSA 94-106.

Szafy są dostosowane do Twoich potrzeb. Dostępne są takie opcje, jak przednie i / lub tylne drzwi, panele lub kombinacja dwóch; Regulowane pionowe szyny montażowe z wytłoczonymi, gwintowanymi lub kwadratowymi otworami oraz szeroką gamą innych akcesoriów.


Opcje

Nasze osłony są zaprojektowane tak, aby były modułowe i elastyczne, dostępnych jest wiele różnych akcesoriów.

 • Szeroki wybór Paneli i Drzwi
 • Stelaże stałe, przesuwne i modemy
 • Panele we / wy
 • Szuflady magazynów i wyposażenia
 • Podstawy kół, kociołki i ciężarówki
 • Wentylatory i dmuchawy do chłodzenia
 • Poduszki i wsporniki
 • Przedziały we / wy dla paneli
 • Bary miedziane
 • Wklej formy
 • Z amortyzatorem wstrząsów i drgań (testowano na podstawie Mil-Std 810D, rozdział 514.3-7,8 i 9), które symulują 20 lat ciężkiej pracy w mobilnej aplikacji. Szafę tę sprawdzono także w Mil-Std 901, która symuluje uderzenie młotkiem 10 g .)
Pokrywa ekranowana w pełnym rozmiarze z przodu
Pokrywa ekranowana w pełnym rozmiarze z przodu
Pokrywa ekranowana w pełnym rozmiarze otwórz przedni widok
Pokrywa ekranowana w pełnym rozmiarze otwórz przedni widok
Wszystkie ekranowane stojaki są wyposażone w ekranowane panele wentylacyjne typu Honeycomb
Wszystkie ekranowane stojaki są wyposażone w ekranowane panele wentylacyjne typu Honeycomb
Do wentylacji dodatkowej wentylacji można umieścić dodatkowe wentylatory z ekranowanymi panelami wentylacyjnymi typu Honeycomb z tyłu stojaka
Do wentylacji dodatkowej wentylacji można umieścić dodatkowe wentylatory z ekranowanymi panelami wentylacyjnymi typu Honeycomb z tyłu stojaka
Każda stojak może być wykonana przy użyciu wymaganych wejść i filtrów. Pomyśl o połączeniach danych, takich jak USB i Ethernet, ale także filtrowane zasilacze dla urządzenia znajdującego się wewnątrz stojaków.
Każda stojak może być wykonana przy użyciu wymaganych wejść i filtrów. Pomyśl o połączeniach danych, takich jak USB i Ethernet, ale także filtrowane zasilacze dla urządzenia znajdującego się wewnątrz stojaków.
Rama drzwi stojaka wyposażona jest w sprężyste przewodzące elektrycznie uszczelki zapewniające dobry kontakt pomiędzy drzwiami a ramą po zamknięciu.
Rama drzwi stojaka wyposażona jest w sprężyste przewodzące elektrycznie uszczelki zapewniające dobry kontakt pomiędzy drzwiami a ramą po zamknięciu.
Szklankę w drzwiach wyposażono w bardzo drobną elektrycznie przewodzącą siatkę, którą można łatwo zobaczyć, ale która gwarantuje bardzo dobry ekran.
Szklankę w drzwiach wyposażono w bardzo drobną elektrycznie przewodzącą siatkę, którą można łatwo zobaczyć, ale która gwarantuje bardzo dobry ekran.

Ekranowanie

W kontenerze kontenery są na stronie internetowej een grafiek ingeladen.
Pojemnik Deze niet bewerken svp
Grafiek: Ekrany ochronne (72)
Grafek legenda

Uwaga: Wartości te mierzone są w warunkach laboratoryjnych. Wyniki mogą się różnić w innych sytuacjach; Przeczytaj naszą Gwarancję .

Czy chciałbyś...

Dokumentacja ogólna

Aby otrzymać wycenę Ekrany ochronne W ciągu 24 godzin wypełnij poniższy formularz.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Series
Specify the width of the shielded rack in mm
Specify the length of the shielded rack in mm
Specify the height of the shielded rack in mm
Wybierz opcję:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Uwaga: wymagane są czerwone bloki
Akceptowalne rozszerzenia plików (preferowany plik PDF)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip
Produkty związane z Ekrany ochronne

Drzwi klatki Faraday

Miedź-klatki

Filtry zasilania i linii sygnału

Prefabrykowane klatki Faradaya

Ekranowane namioty Faraday

Jammer osłonięty

Otwory typu Honeycomb

Okna klatki Faradaya

Okna foliowe

Ekranowanie MRI

Klatka Amucor Faraday

New FREE engineering manual

Reservation in 5 sec.

Make a reservation for our new 300+ pages engineering manual coming next month

New EMC engineering manual