Firma Holland Shielding Systems, założona w 1985 roku, rozpoczęła działalność w przemyśle elektronicznym od jego pierwotnej lokalizacji w mieście Dordrecht w Holandii. Szybki rozwój i międzynarodowe uznanie sprawiły, że w 2001 r. Firma musiała przenieść firmę do dużego zakładu produkcyjnego i biura sprzedaży poza miastem.


Z tych nowych pomieszczeń możemy lepiej służyć naszym klientom przy użyciu wysokiej jakości, tanich ekranowych rozwiązań. Holland Shielding Systems produkuje szeroki wachlarz produktów ekranujących EMI / RFI, takich jak uszczelki EMI, taśmy Fingerstrips, taśmy przewodzące i okna plastra miodu.


Projektujemy i instalujemy kompletne klatki Faraday, do szpitali, jak również do wojskowych bunkra i pomieszczeń burzowych. Ponieważ nasz asortyment jest bardzo zróżnicowany, możemy rozwiązać praktycznie każdy problem z ekranowaniem, z którym może się zmierzyć. Specjalizujemy się w krótkich czasach dostawy, ekonomicznych rozwiązaniach i możliwości projektowania i produkcji produktów na zamówienie w ciągu 2-3 dni.


Produkujemy drzwi ochronne, namioty, filtry, wentylacje, obudowy i okna. Korzystamy z codziennych usług żeglugowych na całym świecie w ciągu 24 godzin. Nasi inżynierowie techniczni będą współpracować z Tobą od fazy projektowania aż do końcowej produkcji.


Holland Shielding Systems BV
Jacobus Lipsweg 124
3316 BP Dordrecht
Holandia

Telefon: +31 - (0) 78 613 13 66
Faks: +31 - (0) 78 614 95 85

E-mail: [email protected]

Sales Office Holland Shielding Systems
Holenderskie systemy osłonowe, biuro sprzedaży
Test room Holland Shielding Systems
Holenderskie systemy osłonowe, sala testowa
Factory Holland Systemy osłonowe
Holenderskie systemy osłonowe, zakład produkcyjny
Oddział Transportowy Holandia Ekrany Systemowe
Holenderskie systemy osłonowe, dział transportu
Design Office Holland Shielding Systems
Holenderskie systemy osłonowe, biuro projektowe

Film fabularny

Czy chciałbyś...

New FREE engineering manual

Reservation in 5 sec.

Make a reservation for our new 300+ pages engineering manual coming next month

New EMC engineering manual