Płyty PCB, uszczelki, obudowy i klipsy

Obecnie EMI ekranujące płytkę drukowaną jest dość złożone. Masz do czynienia z przestrzenią, wagą i solidnością. Należy uzyskać skuteczne ekranowanie elektromagnetyczne, ale musi również spełniać powyższe wymagania.

Nasi specjaliści od ekranowania PCB współpracują z Tobą od projektowania, szybkiego prototypowania aż po produkcję. Automatyczne opakowanie należy do możliwości.

1500 - 1800 osłony ekranujące puszki i osłony przedziału

Ekran EMI na poziomie obwodu drukowanego. W tej grupie produktów można znaleźć osłony płytek PCB do ekranowania części płytki drukowanej. Ma to na celu ochronę przed źródłem zakłóceń lub chronić wrażliwy chip przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Zaciski ekranujące i szpilki na 1500 paczek ekranowych PCB

Dzięki naszym nowatorskim ekranom ekranującym zaciski i szpilki do łuku elektromagnetycznego (EMI) i pasmo przenikania promieniowania radiowego (RFI) są teraz możliwe do umieszczenia na płytce drukowanej bez lutowania! Zaciski ekranujące Holland Shielding Systems BV (BSM) są opłacalną alternatywą dla lutowania ręcznego. Zminimalizowana konstrukcja pozwala na kompatybilność opakowań na taśmę i rolkę ze standardowym urządzeniem do układania dużych prędkości. RFI Shield Clips można umieścić w dowolnym miejscu na płytce drukowanej, co eliminuje potrzebę dodatkowych otworów i oszczędza cenne nieruchomości PCB. Wyposażone w cztery niezależne styki sprężynowe, niezawodne klamerki RFI umożliwiają demontaż i wymianę tarczy do prac remontowych i / lub obwodów.

Uszczelki ekranujące PCB 1550-1570

Bardzo mała folia przewodzĘ ... ca, kauczuk przewodzĘ ... cy i przewodzĘ ... cy silikonowy ekran ochronny Uszczelki.

Elastyczne i elektryczne kontakty przez SMT. Seria ta oferuje złącze elastomerowe kompatybilne z technologią montażu powierzchniowego (SMT) z dobrą elastycznością i właściwościami elektrycznymi, dzięki czemu oferuje nie tylko poduszkę, ale również elektryczny łącznik i uziemienie między obiektami elektrycznymi a płytą drukowaną.

1900 - 1950 Obudowy ekranowe obudowy / obudowy

Obudowy i obudowy EMI ekranowane jedno i dwuwarstwowo w standardowych rozmiarach lub wykonane według rysunku klienta.

Produkujemy obudowy osłonowe Mu-copper EMI (seria 1900) we wszystkich kształtach i rozmiarach. Osłony ekranujące należy umieścić w istniejącej na przykład obudowie z tworzywa sztucznego, ponieważ nie są wystarczająco wytrzymałe, aby służyć jako obudowa elektroniki. Jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie, gdy istniejąca obudowa elektroniki nie zapewnia wystarczającej ochrony ekranowanej elektromagnetycznie.

Produkujemy również bardzo ładne obudowy z dwoma warunkami elektroniki, które mogą być wyposażone we wszystkie możliwe gniazda potrzebne do obudowy elektroniki. Zastanów się nad wycięciami przycisków, portów, wyświetlaczy i nie tylko. Obudowy ekranowane dwuwarstwami mogą być dostarczane wraz z logo firmy. Produkt może być wykonany w całości zgodnie z rysunkiem.

Aby uzyskać więcej informacji, wybierz jeden z poniższych produktów.