Uszczelki ekranujące

W miarę zwiększania częstotliwości pracy i urządzeń są bardziej złożone, mogą być bardziej podatne na zakłócenia elektromagnetyczne (EMI). Z powodu dzisiejszych inżynierów stają przed coraz większymi wyzwaniami. Ekrany EMI są powszechnie stosowane w projekcie do izolowania jednego elementu lub działu urządzenia z innego. W celu zapewnienia niezawodnego i wytrzymałego uszczelnienia elektrycznego, pomiędzy osłoną obudowy a powierzchnią współpracującą często włącza się uszczelka ekranująca EMI. W Holland Shielding Systems BV upewniamy się, że uszczelki EMI i EMI / EL gdzie jest największe zapotrzebowanie na jest zawsze dostępne od magazynu. Nasze rozwiązania ekranujące i uziemiające EMI- i EMI / Uziemienie spełniają szerokie spektrum zastosowań i odpowiadają wyzwaniom projektantów. Dzięki szerokiej gamie maszyn jesteśmy w stanie wyprodukować dowolny kształt i typ uszczelki.

Holland Shielding Systems BV jest w stanie wykonać dowolny profil uszczelniający EMI na swoim profilu. Nasze uszczelki EMI posiadają specjalne standardy ekranowania, ale jeśli masz projekt, który wymaga konkretnych potrzeb, skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. Ochrony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi!

Uszczelki EMI

EMI ekranujące uszczelki są w wielu formach, rozmiarach i materiałach. Dla każdego zastosowania jest odpowiedni rodzaj uszczelnienia ochronnego EMI. Ponadto ważne jest również, jak wysoka powinna być redukcja / tłumienie.

Uszczelki EMI / IP

W tej grupie produktów znajdziesz EMI ekranujące uszczelki, które mają również dobre własności uszczelniające. Skrócone uszczelki są odsyłane do uszczelek EMI / IP.

Fingerstrips

Uszczelki na palcach i produkty uziemiające do ekranowania i uziemienia