Wizja

"Uważamy, że produkujemy wysokiej jakości produkty EMI ekranujące produkty w jak najbardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska sposób, a to się nie zmieni. Zawsze szukamy innowacji.

Wierzymy w dobre rozwiązania, które powinny być proste, a nie niepotrzebnie złożone. Uważamy, że musimy posiadać i kontrolować podstawowe technologie wytwarzane przez nas i uczestniczyć tylko w rynkach, w których możemy wnieść znaczący wkład. Zrezygnujmy z projektu, ponieważ dotychczas byliśmy w stanie znaleźć rozwiązanie dla naszych klientów.

Naprawdę koncentrujemy się na każdym projekcie, nad którym pracujemy, ponieważ uważamy, że każdy jest naprawdę ważny i znaczący. Wierzymy w intensywną współpracę i wzajemne zapylanie pomiędzy różnymi grupami inżynierów, co pozwala nam na innowacje w sposób, który inni nie mogą się zgodzić. Szczerze mówiąc, nie godzimy się na coś mniej niż doskonałości w każdej grupie w firmie, szczerze mówiąc przyznajemy się, gdy się mylisz i odwaga zmian. I myślę, że niezależnie od tego, kto zajmuje pozycję, w jakiej wartości te są tak mocno osadzone w tej firmie, będziemy nadal dobrze czynić. "

AM van Tienhoven, prezes Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.6/5 based on 15 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews